Yeni Corolla Cross için son 4 gün

Yeni Corolla Cross için son 4 gün

Toyota Corolla Cross için Türkiye CEO’su Ali Haydar Bozkurt bu yeni modelin Ekim ayında satışa çıkacağını açıklamıştı. Toyota Türkiye sayfasında da yerini alan Corolla Cross için “Lansman gününde buluşalım, çok az kaldı.” açıklaması yer alıyor.

Yeni Toyota Corolla Cross’un yurt dışında bayilerde satışa sunulduğuna dair ilk casus fotoğrafları 2020 yılında sizlere paylaşmıştık. 2 yıllık bir gecikme ile ülkemize gelecek olan Corolla Cross için ne yazık ki hala fiyat açıklanmış değil.

Türkiye CEO’su Ali Haydar Bozkurt’un yaptığı açıklamaları referans alarak Ekim ayında satışa çıkmasını beklediğimiz Corolla Cross için son 4 gün ve meraklıları şimdiden sosyal medya da yeni otomobilin gelişini sorgulamaya başladılar.

Yaris Cross ile başlayan Toyota’daki değişim Corolla Cross ile devam ediyor.

Otomotiv sektöründe bir çok modelin yerden bir kaç cm yükseltildikten sonra hiç bir değişiklik yapılmadan “cross” versiyonu olarak satıldığını biliyoruz. Yaris Cross’ta olduğu gibi Corolla Cross’ta bildiğimiz Corolla’dan tamamen bağımsız ve farklı bir model olarak ön plana çıkıyor.

Bayilerde yakından görmek için merakla beklediğimiz yeni Corolla Cross hakkında teknik detayların yer aldığı 2020yılına ait yazımızı merak edenler için buraya link bırakıyoruz

Yeni Corolla Cross satışa çıkıyor

 

Uğur Yumak

Otomobillerin sadece makinalar olmadığı, her birinin onları tasarlayan ve inşa edenlerin ruhundan bir parça taşıdığına inanmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.