UBER’den Covid aşısı olacaklara ücretsiz hizmet

UBER’den Covid aşısı olacaklara ücretsiz hizmet

Covid19 denilen illet hayatımıza gireli 1 yıldan fazla oldu. Arkadaşlarımız, akrabalarımız, dostlarımız yada hiç tanımadığımız kişiler bu hastalığa bağlı olarak sağlıklarını yada hayatlarını kaybettiler ve kaybetmeye devam ediyoruz.

Ülkelerin sağlık ve ekonomi politikalarını yakından gözlemleme şansı buluyoruz. Bazı ülkeler vatandaşlarına maddi destek konusunda çok büyük imkanlar sağlarken aynı ülkeler sağlık sistemlerinin yetersizliği yüzünden sınıfta kalıyor.

Ülkemizde ise sağlık sistemini ayakta tutmak için canla başla çalışan sağlıkçılarımız ve ne yazık ki iban numarası veren bir yönetimimiz var.

UBERAŞI

UBER ülkemizde İstanbul ve Ankara’da hizmet vermekte. Yaşanan pandemi süreci içinde aşı olacaklara çok güzel bir hizmet sağlayacaklarını açıkladılar. Aşı randevunuz var ise UBER sizi evinizden alıp aşınızı yaptıracağınız sağlık kuruluşuna ücretsiz olarak götürecek ve tekrar evinize geri bırakacak.

Uber’in bu kampanya için 1 Milyon TL bütçe ayırdığını belirten Uber Türkiye Genel Müdürü Neyran Bahadırlı, “Tüm dünyada yaşanan bu pandemi döneminde aşılar  salgını yenmek için tek umudumuz. Türkiye’de devam etmekte olan aşılama sürecinde Uber kullanıcılarına aşı olmaya gidiş ve dönüş yolculuklarında destek sağlayabileceğimiz için çok mutluyuz” dedi.

Uber Türkiye Genel Müdürü Neyran Bahadırlı
Uber Türkiye Genel Müdürü Neyran Bahadırlı
UBER tarafından yapılan yazılı açıklamanın tam metni şu şekildedir.

Türkiye’de aşılama sürecine destek olmak için buradayız.

İstanbul ve Ankara’da aşı olacak kullanıcılarımızın devlet hastanelerindeki aşı merkezlerine kolayca ulaşmalarını sağlamak istiyoruz. UBERAŞI kodu ile, aşağıda detaylı listesi bulunan devlet hastanelerindeki  aşı merkezlerine gidiş ve dönüşte kullanabileceğiniz her biri 40 TL’ye kadar 2 ücretsiz yolculuk sunuyoruz.

Promosyon kodunu kendi aşı randevunuza gidip gelmek veya aşı olacak bir tanıdığınızın Uber Taksi ile yolculuk yapmasını sağlamak için kullanabilirsiniz.

Kullanım Koşulları

a) Bu Promosyon, Uber çalışanları, temsilcileri veya bu Promosyonun yönetimiyle doğrudan ilişkili herhangi bir üçüncü kişi dışında, İstanbul ve Ankara’da bulunan,  bir Uber hesabına sahip olan ve Uber Kullanıcı Koşullarına uyan 18 yaş ve üzeri tüm yolculara açıktır.

b) Promosyon kodu 24 Mayıs 2021’den itibaren geçerlidir ve sınırlı sayıdadır.

c) Promosyon kodu, Uber Taksi ürünü için geçerlidir ve sadece burada listelenmiş geçerli konumlardan birinde başlayan veya biten Uber yolculuklarında geçerli olacaktır.

d) Promosyonu uygulamak için yolculuğunuzu talep etmeden önce Uber uygulaması üzerinden Promosyon kodunu uygulayın. Promosyon yalnızca Uber Taksi’nin mevcut olduğu yerlerde geçerli olacaktır, UberTaksi ürününün müsaitliği için uygulamayı kontrol edin.

e) Promosyon bahşişler, geçiş ücretleri ve ek ücretleri kapsamamaktadır ve diğer indirim veya promosyonlarla birleştirilemez. 

f) Yolculuk başına maksimum indirim tutarı 40TL’dir. Bir yolculuk tutarı, yolculuk başına 40 TL’den fazlaysa, o yolculuğun kalan bakiyesinin tamamı için yolcu sorumlu olacaktır ve bu tutar, seçilen ödeme yöntemine göre tahsil edilecektir.

g) Promosyon iki (2) yolculuk için geçerlidir.

h) Uber, gerekli gördüğü hallerde promosyon koşullarında değişiklik yapma ve istediği zaman promosyonu sonlandırma hakkını saklı tutar.

Not: UBER için ulaşabildiğimiz en son fiyatlandırma kilometre başına 2.5 liradır. Bu fiyatlar hala geçerli ise 40 lira limitli bu ücretsiz hizmeti 16 km yakınınızdaki bir hastane için kullanabiliyorsunuz. UBER web sayfasında ilgili hastanelerin listesi de yer alıyor. 

Kullanım koşulları ve daha fazla detay için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Uğur Yumak

Otomobillerin sadece makinalar olmadığı, her birinin onları tasarlayan ve inşa edenlerin ruhundan bir parça taşıdığına inanmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.