Kampanya: Kapınızdaki Servis Hyundai

Hyundai Koronavirüs COVID-19 sebebi ile evden çıkamayan kişiler için özel bir hizmet veriyor.

Hyundai marka aracınız var ise en yakın yetkili servis ile iletişime geçerek bu hizmetten yararlanabiliyorsunuz.  Sıraya alınan başvuru talebiniz Hyundai personeli tarafından aracınızı evden alınarak gerçekleştiriliyor.

Adresinize gelen Hyundai servis personelleri aracınızı alıp yetkili servise götürerek gerekLi periyodik bakımları yapıp aracınızı tekrar kapınıza geri getiriyor. Aracınız size teslim edilmeden önce dezenfeksiyon işlemi ise ücretsiz yapılıyor.

“Kapınızdaki Servis Hyundai ” adı ile başlatılan bu kampanya hakkında Hyundai Assan Genel Müdürü Murat Berkel şunları söyledi

“Dünya ve ülke olarak zor bir dönemden geçiyoruz. Çalışma şeklimiz, alışkanlıklarımız ve günlük hayatımız bu süreçte değişkenlik göstermeye başladı. Evlerimizde kalarak olabildiğince koronavirüs salgınından uzak durmaya ve yayılmasına engel olmaya çalışıyoruz. Evde kaldığımız bu süreçte araçlarını servise getiremeyen müşterilerimize destek olmak amacıyla araçlarını evlerinden alarak bakım sonrası tekrar evlerine bırakacağız.” 

Sağlık çalışanlarından işçilik ücreti alınmayacak.

Genel müdür Berkel sağlık çalışanlarına destek olmak için ise şu açıklamayı ekledi.

“Sağlık personelimiz de bizler için canla başla mücadele ederek yoğun mesai harcıyor. Biz de Hyundai Assan ailesi olarak kendilerine teşekkür amaçlı araç bakım süreçlerinde işçilik ücreti almayacağız. Ayrıca, showroomlarımızda da daha az temas ve sağlığımızı korumak için gerekli tüm önlemleri aldık. İlerleyen günlerde daha farklı uygulamalarımızı da hayata geçirmeyi planlıyoruz.” 

Hyundai web sayfasına kampanyalar başlığı altında bu hizmetten hangi sağlık çalışanlarının hangi tarihe kadar ne şekilde faydalanacağını ise şu şekilde açıkladı.

“30.04.2020 tarihine kadar geçerli kampanyadan sağlık çalışanı olan ruhsat sahipleri yararlanabilir. Sağlık çalışanı, çalıştığı kurumdan, tabi olduğu odalardan ya da Sağlık Bakanlığından alınan üyelik ya da personel kartlarının aslını göstererek sağlık çalışanı olduğunu ibraz etmelidir. Askeri kurumda çalışan sağlık personelleri de tıp alanında çalıştıklarını gösteren personel kartlarını ibraz etmelidirler. Kampanyaya dahil olan sağlık çalışanları; doktorlar, diş hekimleri, hemşireler, sağlık memurları, veterinerler, eczacılar, Sağlık Bakanlığı (merkez) çalışanları, askeri doktorlar, laboratuvar teknisyenleri. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kampanya kapsamında değişiklik yapma veya kampanyayı bitirme/dondurma hakkı Hyundai Assan’da saklıdır.”

Detaylar için Hyundai web sayfasını ziyaret edebilirsiniz

Uğur Yumak

Otomobillerin sadece makinalar olmadığı, her birinin onları tasarlayan ve inşa edenlerin ruhundan bir parça taşıdığına inanmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.