Arabasının eksiklerini söyleyen eksperi öldürdü

Gaziantep’te otomobilini satmak isteyen bir kişi eksperi öldürdü.

Adı ve soyadı açıklanmayan bir kişi otomobilini satmak için ilan verdi. Satın almak için talip olan kişinin talebi üzerine araç bir ekspere götürüldü ve olaylar bundan sonra oldu.

Mavikent sanayi sitesinde bulunan Pilot ekspertiz isimli işletmeye  götürülen araç, eksper Mehmet Kavgacı tarafından gerekli kontrolleri yapıldı.

İddiaya göre Mehmet Kavgacı tarafından hazırlanan raporda otomobilin arızaları, kaporta aksamındaki kontrolleri yapıldı.  Otomobil sahibi verilen rapora itiraz ederek Mehmet Kavgacı ile kısa bir tartışma yaşadıktan sonra aracı ile dükkandan ayrıldı.

Bir süre sonra yanında iki kişi ile birlikte geri gelen otomobil sahibi Mehmet Kavgacı’ya saldırdı. Yaşanan kavga dükkanın dışına kadar devam etti. Dışarıda yaşanan arbede karşı dükkanların güvenlik kamerasına da yansıdı.

Otomobil sahibi yanında getirdiği silah ile Mehmet Kavgacı’yı göğsünden vurarak yanındaki iki kişi ile birlikte olay yerinden kaçtılar.  Kısa bir süre sonra Jandarma ekipleri tarafından ekspertize getirdikleri otomobil ile birlikte yakalandılar.

Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin bütün müdahalesine rağmen iki çocuk babası Mehmet Kavgacı hayatını kaybetti.

Karşı dükkanda bulunan güvenlik kamerası saldırganın ateş etmesi ve olay yerinden kaçmasını saniye saniye görüntülemiş.

 

Uğur Yumak

Otomobillerin sadece makinalar olmadığı, her birinin onları tasarlayan ve inşa edenlerin ruhundan bir parça taşıdığına inanmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.