2000 model VW Bora’ya 100 bin istedi ve dayak yedi

Olay Ankara’da yaşandı.

İddiaya göre otomobilini satmak için malum sitelere ve Fcebook Marketplace sayfasına   ilan veren kişi 2000 model 305 bin kilometrede tamamen boyalı  VW Bora marka aracı 100 bin lira fiyat belirledi. Otomobilinin özel olduğunu belirten kişi alıcılardan birinin kendisini hastanelik edinceye kadar dövdü.

Bu ilanı görüp sinirlenen ve mantıksız bulan başka bir vatandaş A.O ise araç sahibi ile iletişime geçerek konuşmaya başladı.. Araç sahibi telefonda ” benim malım kıymetlidir 305 bin km’de de olsa güzel arabadır aslına bakarsan benim arabam için 100 bin tl bile az.. alıyorsan al almıyorsan s.. git” dedi.

Bu duruma sinirlenen A.O araç sahibine tamam alıyorum gel buluşalım dedi.. İsmi açıklanmayan araç sahibi 20 yaşında ve 305 bin km’deki aracını 100 bin tl ye satmanın sevinci ile buluşma adresine gitti.. Araç sahibi ve A.O buluşur bulaşmaz önce söz ile kavga etmeye başladılar.. Daha sonra A.O dayanamayarak araç sahibini dövdü.

Araç sahibi olay yerine gelen 112 ambulansı ile en yakın hastaneye kaldırırdı.. Araç sahibi döven A.O ise polis tarafından karakola götürürdü.. Karakolda ifadesi alınan A.O şunları söyledi.

” Bir süredir kendi bütçeme göre 2.el araba arıyorum.. artık o kadar mantıksız ilanlar görmeye başladım ki aklım almıyor.. En son bu ilanı gördüm ve komple boyanmış 20 yaşındaki 305 bin km deki araba için 100 bin lira istenince dayanamadım ve adamı dövdüm ”  dedi

 

 

 

 

 

Uğur Yumak

Otomobillerin sadece makinalar olmadığı, her birinin onları tasarlayan ve inşa edenlerin ruhundan bir parça taşıdığına inanmak.

One thought on “2000 model VW Bora’ya 100 bin istedi ve dayak yedi

  • Mayıs 9, 2020 tarihinde, saat 9:15 am
    Permalink

    Eline sağlık abim .bunun gibi dövülecek çok adam var…

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.